Deschiderea anului universitar 2020-2021

Dragi studenți, vă mulțumim că ați ales Facultatea de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării și vă felicităm pentru rezultatele obținute la bacalaureat și la admitere!
Vă invităm să ne cunoaștem mai bine și să ne familiarizăm cu atmosfera și reperele de bază ale vieții de student în anul universitar 2020-2021. Pentru aceasta, săptămâna 28 septembrie – 4 octombrie este numită „Săptămâna de inițiere UVT”. Vor fi multe activități pe care vi le propune Universitatea dar și câteva specifice Facultății de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării.

Astfel, după deschiderea oficială pe universitate programată luni la ora 10,00, sunteți invitați cu toți să participați la o întâlnire pe facultate, la ora 14. Ne vom prezenta și veți putea, la rândul vostru, să ne puneți întrebări.
Vă așteptăm online pe Google Meet pentru a discuta mai multe detalii luni intre orele 14,00-15,30.
meet.google.com/oud-zeke-vgu

Decan,