Deschiderea anului universitar PFC 2021 cu studenții din anul I

Dragi studenți,

vă mulțumim că ați ales Facultatea de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării și vă felicităm pentru rezultatele obținute la bacalaureat și la admitere!

Vă invităm să ne cunoaștem mai bine și să ne familiarizăm cu atmosfera și reperele de bază ale vieții de student în anul universitar 2021-2022. Pentru aceasta, săptămâna 20-27.09.2021 este numită „Săptămâna de inițiere UVT”. Vor fi multe activități pe care vi le propune Universitatea dar și câteva specifice Facultății de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării.

Astfel, sunteți invitați cu toții să participați la o întâlnire pe facultate. Ne vom prezenta și veți putea, la rândul vostru, să ne puneți întrebări.

Vă așteptăm online pe Google Meet pentru a discuta mai multe marți 21 septembrie ora 13:00 (link)

Decan,
conf.univ.dr. Claudiu Mesaroș